غریبه ای آنسوتر
  
 
 
آرشیو
 
جمعه 7 شهریور‌ماه سال 1382
انسداد از نوع مشارکتی!

این حزب مشارکت هم تبدیل به معجون بامزه ای شده است. اخیراً آقای معتمدی وزیر پست و تلگراف و تلفن و موبایل و فن آوری اطلاعات و غیره که اتفاقاً عضو حزب اصلاح طلب و آزادی جوی! مشارکت است اعلام کرده ۱۷۰ سایت غیر اخلاقی و ضدانقلاب (بخوانید سیاسی) مسدود می شوند (بخوانید شده اند). البته با سایتهای غیر اخلاقی کاری ندارم اما به حال وزیری که مسؤولیت IT را بعهده دارد و نمی داند که در دنیای امروز بستن مسیر حرکت اطلاعات مانع رسیدن اطلاعات از مسیری دیگر نمی شود، دلم می سوزد. البته ایشان ممکن است بدانند و تجاهل العارف بفرمایند که در این صورت تاسف را هم باید اضافه کرد. آقایانی که تصور می کنند بستن سایتهای ضد انقلاب به مصلحت کشور است بهتر است بدانند که اتفاقاً خواندن سایتهای ضد انقلاب به مصلحت است. چرا که انسان عاقل وقتی برخی چرندیات این سایتها را می خواند به ماهیت صاحبان آن بیشتر پی می برد و این درست به مصداق خواندن روزنامه کیهان است!

آقایان مشارکتی باید چند روزنامه منتشر می کردند و چقدر هزینه می کردند تا ماهیت امثال حسین شریعتمداری و رؤسایش روشن شود؟ البته اگر منظور از بستن برخی سایتها جلوگیری از آگاهی مردم از برخی اخبار صحیح است که به ندرت در این سایتها منتشر می شود باید پرسید پس چه شد شعار آگاهی حق مردم است؟ اگر هم منظور جلوگیری از پخش شایعه است که با مسدود کردن، اقبال مردم به این منابع بیشتر خواهد شد و این نقض غرض است.

به هر روی امیدوارم روزی برسد که با نشستن فردی از جناح مقابل بر کرسی ایشان و مسدود شدن سایت رویداد فریاد اعتراض آقای معتمدی را هم بشنویم. تا سیه روی شود هرکه درو غش باشد.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 102974


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها