غریبه ای آنسوتر
  
 
 
آرشیو
 
پنج‌شنبه 7 اسفند‌ماه سال 1382
فأین تذهبون ... ؟

نتایج انتخابات تهران نشان داد که آقای حدادعادل نفر اول پست آبادگران (فهرست رهبری) تنها 5/13 درصد آرای واجدان شرایط را به خود اختصاص داده است. یک صاحب‌نظر سیاسی با اعلام درصد فوق به روزنت امروز گفت از یک میلیون و 842 هزار و 403 رای آقای حداد عادل 842645 رای کسب کرده است که کمتر از نیمی از آرای نفر اول مجلس ششم (محمدرضا خاتمی با 1794365 رای) است. وی افزود نفر بیست و ششم منتخب مردم تهران در مجلس ششم آقای دعایی بود که 889986 رای کسب کرد که 50 هزار بیشتر از رای آقای حداد عادل نفر اول انتخابات مجلس هفتم است.

محمدکاظم انبارلوئی سردبیر روزنامه رسالت گفت: اتحادیه اروپا به زودی خواهد فهمید که در تهران یک دولت و یک مجلس مقتدر وجود دارد که باید مناسبات خود را با آنها تطبیق دهند. اظهارات مقامات اروپایی نوعی مداخله و نقض حقوق ملت ایران است ولی آینده روابط ایران و اروپا روشن‌تر از آن است که از لابلای این حرف‌ها آن را مخدوش ببینیم.

علی سعیدی عضو جامعه روحانیت گفت: اگر دولت بنا بر انجام خدمت دارد، این مجلس (هفتم) در اصول و مبانی با آن همکاری بیشتری خواهد داشت. چنانچه برخی اجزای دولت بخواهند برخی روش‌های گذشته را ادامه دهند، ممکن ا ست زمینه چالش میان این دو قوه فراهم شود. مجلس هفتم بنا بر معاوضه و ایجاد مزاحمت برای دولت ندارد و برای دولت که افراطی‌گری‌های برخی ضربه خورده است، در این دوره مجلس زمینه مساعدی فراهم خواهد شد.

یک شخص آگاه به سایت امروز گفت دخالت فراوان بسیاری از فرماندهان سپاه و بسیج در انتخابات به نفع محافظه‌کاران در انتخابات گذشته سابقه نداشت. وی افزود برای مثال در برخی پادگان‌ها شناسنامه سربازان را می‌گرفتند و پس از مهر خوردن به آنان برمی‌گرداندند و خودشان برگه رای را پر می‌کردند.

دادستان مرتضوی انتظار دارد که مدیرمسئول یاس نو از درج نامه سانسور شده نمایندگان مجلس به مقام رهبری عذرخواهی کند تا شاید این روزنامه باز شود.

.
.
.

زنگها برای که به


صدا در می آیند؟

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 102974


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها